Rezervace dopravy

Jízdu můžete rezervovat přes e-mail info@comfytour.cz nebo rezervační formulář www.comfytour.cz/order.

Po odeslání rezervace klient obdrží potvrzení, které zahrnuje jméno, datum, čas, místo odjezdu a příjezdu a celkovou cenu za dopravu.

 

Platební podmínky

Rezervaci je třeba potvrdit úhradou zálohy, a to ve výši 10 nebo 100%. V případě 10% předplatby je zbylá částka uhrazena řidiči v hotovosti v CZK nebo EUR.

 

Stornování rezervace

Předplatbu je možné vrátit v případě, že je rezervace zrušena 48 hodin před domluveným časem odjezdu. Vrácení předplatby není možné v případě kratšího doby storna nebo nenastoupením k jízdě. Rezervace může být zrušena přes e-mail info@comfytour.cz.

 

Cestování s dětmi

Doprava dětí je možná jen v případě doprovodu dospělé osoby. Během celé jízdy je třeba, aby děti seděly v dětské bezpečnostní sedačce. Sedačka je pro klienty poskytována zdarma. 

 

Vjezd do center měst

Některá města nepovolují vjezd do centra:

Česky Krumlov

Vjezd do centra není povolen v čase 10:30 až 15:00. Detaily ohledně místa vyzvenutí nebo vysazení klientů jsou řešeny individuálně podle místa ubytování.

Hallstatt

V případě, že jsou klienti ubytování v centru města, řidič je vyzvedává nebo vysazuje přibližně 10min chůze od centra. Další detaily jsou řešeny s klienty individuálně.

 

Vytvořit rezervaci